2016

Jaunie Rīgas sargi Trikātā
20.09.2016

Sadarbībā ar AM Jaunsardzes un Rekrutēšanas centu, Beverīnas novadu, Strenču novada vidusskolu, biedrību "Pamati" Trikātas pilskalnā organizējām Latvijā populārā pasākuma "Jaunie Rīgas sargi" Vidzemes posmu. Piedalījās jauniešu komandas no vairākām skolām. Pirmo vietu ieguva Strenču, Valkas un Trikātas apvienotā komanda, izcīnot tiesības piedalīties finālā. Paldies visiem sadarbības partneriem. Īpaši pasākuma vadītājam Ziedonim Ločmelim !

Lasīt vairāk ...


Rūpējamies par Latvijas Brīvības cīņu dalībnieku piemiņas vietām
10.09.2016

Sadarbībā ar Latvijas un Igaunijas biedrībām, sakopām Igaunijas bruņu vilcienu diviziona komandiera Antona Irves piemiņas vietu. Antons Irve ir devis lielu ieguldījumu 1. Pasaules kara laikā Vidzemes atbrīvošanā. Mūsu jaunsargi aktīvi piedalījās šajā pasākumā. Paldies jaunsargiem !

Lasīt vairāk ...


"RĪTAUSMAS ŠEIT KLUSAS"
31.07.2016

No 20.-26.jūlijam noorganizējām jaunsargu vasaras nometni. Nometnē augstas kvalifikācijas instruktoru vadībā bija iespējams apgūt dažādas prasmes: Orientēšanās, tuvcīņa, izdzīvošanas prasme, ugunsdrošība, šaušana ar pneimatisko ieroci un lokašaušana,karavīriem nepieciešamās lauka kaujas iemaņas un maskēšanās, ēkas "tīrīšana", alpīnisms, sporta spēles. Paldies atbalstītājiem: Valkas, Beverīnas un Strenču novadiem, Jaunsardzes un informācijas centram, SIA Vectēvs, Strenču novada vidusskolai.

Lasīt vairāk ...


TĀLAVAS KARAĻA TĀLIVALŽA SVĒTKI TRIKĀTĀ
02.07.2016

Palīdzējām Trikātas biedrībai "Pamati" veidot Tālivalža svētkus. Jau otro gadu Tālavas karalim par godu tiek rīkots Stipro skrējiens ar dažādiem šķēršļiem un uzdevumiem. Atsaucība no svētku apmeklētājiem un dalībniekiem bija lieliska !

Lasīt vairāk ...


Latvijas Jaunsardzes spartakiāde
25.06.2016

2016.gada 25.jūnijā Gulbenē notika Latvijas Jaunsardzes spartakiāde. Mūsu atbalstītie jaunsargi no 213. vienības (Valkas, Strenču, Beverīnas novadi) sevi parādīja no pozitīvās puses visos sporta veidos. Īpaši lepojamies ar meiteņu komandas sniegumu volejbollā. Alīda, Marta un Linda sīvā konkurencē izcīnija bronzas medaļas !

Lasīt vairāk ...


VELLA KALPU IZRĀDE STRENČOS
22.06.2016

Vella kalpu izrādes tapšanā sadarbojāmies ar Strenču novada kultūras nama speciālistiem un aktieriem. Mūsu pienākus bija apmācīt aktierus zobencīņas mākslā. Izrādē piedalījās 9 mūsu 213.vienības jaunsargi.

Lasīt vairāk ...


NACIONĀLĀ AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJĀ MILITĀRĀS POLICIJAS mācības
15.06.2016

Mūsu jaunsargiem norganizējām iespēju piedalīties NAA MP apmācību procesā. Mācību nodarbības bija interesantas profesionālu instruktoru vadībā: ēkas tīrīšana, pūļa kontrole, patrulēšana uz ūdens un citas. Laba pieredze nākamajiem Latvijas sargiem !

Lasīt vairāk ...


Mūrmuižas Auto, Moto, Velo spartakiāde
31.05.2016

Sadarbībā ar Beverīnas novada pašvaldību, organizējam Mūrmuižas sporta svētkus - spartakiādi. Mūsu biedrības pienākums bija nodrošināt šaušanas sacensības. Gan ar ekipējumu, gan tiesāšanu. Šis pasākums rada lielu interesi skatītājos, jo Beverīnas novada iedzīvotāji ir labi šāvēji. It īpaši dāmas.

Lasīt vairāk ...


Turpinās ilggadējā sadarbība ar Uljanas Semjonovas vadīto Latvijas olimpiešu sociālo fondu.
15.05.2016

Arī šogad iepriecinājām sporta vetreānus ar svaigiem un garšīgiem LATVIJĀ audzētiem kartupeļiem un dārzeņiem.

Lasīt vairāk ...


LR PIRMĀ AIZSARDZĪBAS SPĒKU KOMANDIERA DAINIS TURLĀ KAUSA IZCĪŅA
07.05.2016

Pulkveža Dainis Turlā kausa izcīņu Jaunsardzes vienību komandām organizējam jau ceturto gadu pēc kārtas. Šogad šis populārais un iemīļotais pasākums notika Pulkveža D. Turlā dzimtajā pusē Trikātā. Pasākums izdevās lieliski un arī mūsu atbalstītie jaunsargi guva skaistas uzvaras. Šogad sacensībās ieradās 16 jaunsargu komandas no dažādām Latvijas malām. Konkurence bija sīva un medaļas dažādās disciplīnās mājup aizveda 7 spēcīgākās komandas. Paldies atbalstītājiem: Jaunsardzes un informācijas centram, Beverīnas novadam, Strenču novada vidusskolai un biedrībai "Pamati".

Lasīt vairāk ...


BALTU BRĪVĪBAS CĪŅAS 12. - 13.gs.
04.05.2016

Sadarbībā ar Strenču novada vidusskolu īstenojam Vītolu fonda, Monreālas Latviešu centra projektu “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”. 35 jaunsargi no 213.vienības divas dienas pētīja Zemgales un Tālavas ekonomisko un militāro varenību. Secinājums - Baltu tautas garīgajā, saimnieciskajā un militārajā attīstībā 11. -13.gs. ir bijušas ievērojami attīstītākas par saviem rietumu un austrumu kaimiņiem. Attēlā Tērvetes pilskalna rekonstrukcija.

Lasīt vairāk ...


JS un VAM šaušanas apmācības
20.01.2016

Lai celtu jaunsargu un Valsts aizsardzības mācības jauniešu (VAM kadetu) šaušanas prasmes un iemaņas, turpinām nodrošināt augsta līmeņa apmācības sertificētu NBS instruktoru vadībā. Paldies Valkas novadam un Valkas šautuves personālam par sadarbību. Panākumi neizpaliek. Mūsējie turpina uzvarēt un skolu stendus rotā gan iegūtie kausi, gan medaļas !

Lasīt vairāk ...


Jaunsargiem top jauna noliktava
20.01.2016

Pēc Strenču novada vidusskolas vadības lūguma, izveidojām Jaunsardzes 213. vienībai noliktavu Strenču skolā. Kā īpašu atzinību, jaunsargiem un skolai, dāvinājām 12 Latvijas valsts karogus, kuri tiek veiksmīgi izmantoti svinīgos pasākumos: svētku un piemiņas dienās, sacensībās un citos pasākumos.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (1)   
2018 (4)   
2017 (9)   
2016 (13)   
2015 (18)   
2014 (18)   
2013 (9)   
2012 (5)   
2011 (1)